doprava zdarmaDoprava zdarma nad 29€
doručenie do 48 hod. Doručenie do 48 hodín

Ako to celé začalo

nu3o.com / Ako to celé začalo

Zdravím.

Volám sa Peter a som zakladateľom tohto netradičného konceptu zdravých elixírov nu3(trio)o. Tu si môžete prečítať čo ma k tomu viedlo.

Od detstva som sa venoval športom a cítil som sa skvelo. No v 15-tich som zo dňa na deň dostal epileptický záchvat. najskôr som tomu vôbec neprikladal dôležitosť no po čase som začal mať tých záchvatov viac a vedel som že potrebujem zmeniť životosprávu.

Tabletky (antiepileptiká) sú celkom silné tabletky s rôznymi vedľajšími účinkami, takže som bol v škole často unavený a nie úplne vo svojej koži.

K športu som mal stále blízko ale ešte som nechápal prečo by som mal prestať jesť všetky tie fast food – dobroty a koláče a piť 4 kávy denne.

No môj zdravotný stav sa len zhoršoval a začal som akosi rýchlo priberať. z 85kg som za krátko nabral na rovnú stovku. Začalo sa mi doslova pred očami rozpadať zdravie.

V 22-och problémy s prostatou, neskutočné bolesti zubov, bolestí očí, hlavy, za pár mesiacov mi vypadali vlasy, zhoršený spánok a tá únava….

Bolo to peklo

Asi nemusím vysvetľovať, že k tomu prišli aj rôzne depresie a strachy, no proste začarovaný kruh.

No a čo bolo najparadoxnejšie, že žiaden doktor nechápal čo sa deje. Dokonca všetky testy (hormonálne, krvné, CT, kardio) hovorili v môj prospech.

A tak chtiac nechtiac som zobral zodpovednosť do svojich vlastných rúk. 5 rokov dozadu som začal doslova hltať knihy o životospráve cvičení. 

No a uprostred všetkého toho zdravého stravovanie a poctivého cvičenia som videl že drvivá väčšina ľudí nevidí že aké JEDINEČNÉ a SILNÉ účinky majú prírodné  superpotraviny. Najmä v boji proti skrytým zápalom v tele, ktorými som trpel.

Výsledky hovoria za všetko a tiež samotný pocit cítenia sa opäť vo svojej koži je na nezaplatenie.

V tomto čase som študoval v Dánsku a pravidelne som chodieval na konferencie o životospráve. Stále viac a viac vedci potvrdzovali, že prírodné super potraviny sú super silou v boji proti všetkému a zaberajú ako  také širokospektrálne lieky.

Len o takej kurkume sa už robilo viac ako 10.000 štúdií.

No a keďže som si na výške privyrábal ako barista a barman k miešaniu nápojov som mal veľmi blízko.

 

Tu vznikol prvý nápad prírodných elixírov. Nu3o bolo na svete.

 Vytváranie prírodných elixírov sa stalo mojou vášňou. Pamätám sa že ešte pred prvým nápojom som celé mesiace trávil študovaním rôznych odrôd byliniek, korenín a čajov.

Potom začala fáza testovania a experimentovania, niečo ako v

prírodnom chemickom labáku. Takto postupne vznikali prvé latte nápoje. 100% čistého prírodného zloženia s lahodnou krémovou textúrou a prevažne bez kofeínu.

Kombinácia toho najkvalitnejšie čo nám príroda ponúka.