FAQ

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Frequently asked questions (FAQ)

 

 

ČO ZNAMENÁ nu3o?

Názov nu3o je skratka odvodená od anglického slova “nutrition”. Výživa, ktorá je základom projektu.

My ako trio (Peter, Daniel a Evka) tvoríme druhú polovicu názvu 🙂

 

 

POTREBUJEM NA VÝROBU LATTE NEJAKÉ VYBAVENIE?

Nie, nepotrebuješ žiadne špeciálne vybavenie. Stačí len zahriať vodu alebo mlieko na sporáku, pridať 1-2 lyžičky latte prášku a Vóila.

 

 

POSIELATE PRODUKTY AJ DO ZAHRANIČIA?

V súčasnej dobe posielame iba v rámci Slovenska.

 

 

ČO MÁM ROBIŤ,AK MI LATTE NEPRIŠLO?

Prosím, kontaktuj [email protected] čo najskôr.

 

 

AKÁ JE TRVANLIVOSŤ?

Kurkuma latte neobsahuje žiadne neprirodzené konzervačné látky, takže je stabilné a najlepšie spotrebované do 1 roka. Ak ho chceš udržiavať čerstvejšie, odporúčame ho dať do chladničky.

 

 

ČO KURKUMA LATTE OBSAHUJE?

Bio kokosové mlieko v prášku,  bio kurkumový prášok, bio kokosový cukor, bio Cejlónsku škoricu, bio zázvorový prášok, bio čierne korenie, bio kajenské korenie, bio kardamón, bio vanilkový prášok a štipku himalájskej soli.

 

 

ODKIAĽ MÁTE PRÍSADY?

V súčasnosti pracujeme s niekoľkými dodávateľmi, ktorí nám ponúkajú najkvalitnejšie organické a eticky kultivované suroviny.

 

 

JE KURKUMA LATTE VHODNÉ PRE VEGÁNOV?

Áno, jednoznačne!

 

 

KOĽKO CUKRU JE V JEDNEJ DÁVKE?

Jedna dávka obsahuje jeden gram cukru. Na porovnanie banán má 14 gramov. Rozhodli sme sa tiež použiť kokosový cukor,  ktorý má nízky glykemický index. Takže je latte chutnejšie a zdravšie.

 

 

OBSAHUJE LEPOK?

Neobsahuje 🙂

 

 

AKÉ ALERGÉNY LATTE OBSAHUJE?

Jediným alergénom je kokos. Kurkuma latte vyrábame v zariadení, ktoré spracováva iné produkty, ktoré môžu obsahovať aj sóju, mliečne výrobky, pšenicu, orechy, arašidy, ale robíme všetky možné opatrenia na zníženie možnosti krížovej kontaminácie.

 

 

 

 

 

 

Pri akejkoľvek otázke, na ktorú si nenašiel odpoveď nám napíš mail [email protected] a my ti odpovieme čo najskôr to bude možné!