Náš príbeh

 

 

Ako to vlastne celé vzniklo?

 

Londýn. To bolo miesto kde sa Peťo počas štúdia venoval aj profesionálnej baristike a gatronómií. Medzinárodná klientela a túžba ľudí piť niečo netradičné ho zaujala. Jedného dňa v malej a útulnej Londýnskej kaviarničke Petra ohromila chuť a zdravotné benefity vtedy celkom neznámeho nápoja. Rozhodol sa vytvoriť jeho vylepšenú verziu a postupnými krôčikmi, ochutnávaním ingrediencií a testovaním postupne prichádzalo k vzniku prvej verzie kurkumového laté.

 

Príbeh pokračuje…

 

Vízia priniesť túto lahôdku na Slovensko vyústila do stretnutia s Danielom, s ktorým sme hodiny vášnivo diskutovali a preberali ako by to celé mohlo vyzerať aby si si aj TY mohol vychutnávať svoj latté drink.

Pustili sa do toho! Prešli všetkým od vytvorenia značky, návrhmi dizajnov, blogové články, marketingové nápady pre zviditeľnenie produktu až po finálne úpravy a vznikol prvý produkt.

 

 

Máme pre teba pripravený Kurkuma Latte mix, ktorý môžeš piť ráno aj večer a to dokonca aj na litre.

 

 

 

 

Náš zámer

 

Všetci dobre vieme, že moderým problémom v každom veľkom meste je zhon a stres. Ľudia vravia, že “nestíhajú” a nemajú na nič čas a práve tým, že sa ženú za materiálnymi túžbami, zo svojho zoznamu škrtajú ako prvé seba a svoje zdravie. My veríme, že starať sa o svoje zdravie je návratnou investíciou. Buďme viac v prítomnom okamihu, vychutnávajme si život, no predovšetkým nezabúdajme na pár minút denne pre seba. 

 

Sme si tiež vedomí, že dlhodobým problémom nieje iba stres a zhon ale tak isto ekologická situácia našej planéty. Veríme, že začať treba od seba. Práve preto sme sa vydali cestou LESS WASTE. Naše produkty sú v obaloch z obnoviteľných zdrojov a ak ich posielame k tebe domov tak vždy s čo najmenšou ekologickou stopou, bez kombinovaných materiálov. Nepoužívame plastové pásky a namiesto bublinkovej fólie balík vypĺňame zoskartovaným papierom. Sú to malé krôčiky no v konečnom dôsledku majú veľký dopad.

 

Náš tím spojil spoločný zámer a cieľ. Spolu s Evkou publikujeme informácie o zdravom životnom štýle, zaujímavostiach a o benefitoch superpotravín. S Danielom vytvárame nové produkty, nápady, testujeme rôzne vylepšenia našich produktov a tešíme sa z každého jedného feedbacku!

 

 

 

 

 

 

Tak teda krátko o každom z nás:

 

Peťo foto

Peťo Popovič – Founder

Certifikovaný “nutritionist” a vášnivý biohacker. Vo voľnom čase rád pomáham ľudom optimalizovať živosprávu a navrhnem aj tréningový plán. Tiež kávičkujem a gastronomicky experimentujem. Milujem “zdravé snacky” a žijem na low carb diet. Rád uplatňujem praktické a prirodzené spôsoby vylepšovania zdravia, ako otužovanie, hladovanie a intenzívny tréning. No najväčšiu radosť mám keď moje vedomosti môžu dopomôcť ľudom upraviť váhu, naštartovať metabolizmus a priniesť kopec vitality. Projekt nu3o som založil aby som mohol s vami zdieľať svoj pohľad na svet zdravia a realizovať svoju vášeň pre zdravé vychytávky.

 

 

 

 

Daniel Čeliga – Design, Branding

Projekt nu3o prišiel spontánne, no zároveň si myslím, že nie náhodne. Keď som sa s Peťom prvý krát rozprával, zistili sme, že máme podobné skúsenosti vo viacerých oblastiach. Som si vedomý príslovia ,,Si to, čo ješ.“ a mňa osobne plant-based strava posunula na ďalší level bytia. Ako dizajnér potrebujem ľahko prepínať medzi úlohami, efektívne riešiť problémy a vždy vnímať tie najjemnejšie detaility. Toto všetko mi ide oveľa jednoduchšie ako pred pár rokmi na tej “klasickej” nevyváženej strave.

 

 

 

Evka Lokajová – Blogerka, Vlogerka

Milujem cestovanie, módu, dobré jedlo a hlavne kávu. Som tak trošku kaviarenský povaľač, ktorý si vychutnáva kávu a popritom bloguje. Do tímu nu3o som sa pridala nielen preto, že ma baví písanie, ale aj zdravý životný štýl, o ktorom by som Vám rada povedala prostredníctvom článkov niečo viac.

 

 

 

 

 

 

 

 

Okay!

Ak máš akékoľvek otázky napíš nám mail na [email protected]

Je možné, že odpoveď nájdeš v častých otázkach FAQ prípadne v podobe článku na našom blogu.